Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій"

:: Навігація ::

Головна/Зміст
Заняття 1
Заняття 2
Заняття 3
Заняття 4
Заняття 5
Заняття 6
Заняття 7
Заняття 8
Заняття 9
Заняття 10
Заняття 11
Заняття 12 (1)
Заняття 12 (2)
Заняття 12 (3)
Заняття 13
Заняття 14
Контрольні запитання
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Оголошення ::

недвижимость в Швейцарии цены Собираясь покупать недвижимость в Швейцарии цены смотрите на нашем портале.

например вот | Порнушка на eblya.me 90866260

:: Статистика ::

Індекс якості сайту по Яндексу
 

 

 

Як влаштована пам'ять?

2.8. Як влаштована пам'ять?


Пам'ять комп'ютера побудована з двійкових запам'ятовуючих елементів - бітів, об'єднаних у групи по 8 бітів, які називаються байтами. (Одиниці виміру пам'яті збігаються з одиницями виміру інформації). Всі байти пронумеровані. Номер байта називається його адресою.
Байти можуть об'єднуватися в осередки, які називаються також словами. Для кожного комп'ютера характерна певна довжина слова - два, чотири або вісім байтів. Це не виключає використання елементів пам'яті іншої довжини (наприклад, півслово, подвійне слово). Як правило, в одному машинному слові може бути представлене або одне ціле число, або одна команда. Однак, допускаються змінні формати представлення інформації.
Широко використовуються і більш великі похідні одиниці об'єму пам'яті: Кілобайтів, Мегабайт, Гігабайт, а також, останнім часом, Терабайт і Петабайт.
Сучасні комп'ютери мають багато різноманітних запам'ятовуючих пристроїв, які сильно відрізняються між собою за призначенням, тимчасовим характеристикам, обсягом збереженої інформації і вартості зберігання однакового обсягу інформації. Розрізняють два основних види пам'яті - внутрішню і зовнішню.


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Реклама ::

Читаем новости: https://ododru.ru | затворы дисковые поворотные стальные | Интересное в мире: https://lumberwood.ru


:: Посилання ::

Ласкаво просимо на наш сайт informatuka.info. Тут ви зможете знайти повний курс лекцій з предмету інформатика, які допоможуть вам здобути кращі знання в області цієї галузі.

 


Copyright © Kivi-X, 2007-2022