Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій"

:: Навігація ::

Головна/Зміст
Заняття 1
Заняття 2
Заняття 3
Заняття 4
Заняття 5
Заняття 6
Заняття 7
Заняття 8
Заняття 9
Заняття 10
Заняття 11
Заняття 12 (1)
Заняття 12 (2)
Заняття 12 (3)
Заняття 13
Заняття 14
Контрольні запитання
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Оголошення ::

90866260 Откачка септиков на сайте http://ecostockspb.ru.

:: Статистика ::

Індекс якості сайту по Яндексу
 

 

 

Підключення до віддаленого робочого столу або Як підключитися до сервера | Informatuka.Info

Підключення до віддаленого робочого столу або Як підключитися до сервера

База знань »Підключення до віддаленого робочого столу (RDP)
Усі надані нами сервери під управлінням ОС Windows Server за замовчуванням налаштовані так, щоб до них відразу після створення можна було легко підключитися по стандартному протоколу RDP (remote desktop protocol) - це звичне «Підключення до віддаленого робочого столу». Отже, тут власне і постає запитнання, а как подключиться к удаленному рабочему столу?
Якщо Ви використовуєте операційну систему Windows, то для підключення до сервера Вам необхідно відкрити:
Пуск -> Програми -> Стандартні -> Підключення до віддаленого робочого столу
Або просто натиснути комбінацію клавіш Win + R і у вікні, набрати mstsc

У вікні необхідно вказати IP-адресу сервера, до якого ви хочете підключатися. IP-адреса вказана у Вашому особистому кабінеті біля Вашого сервера - це 4 цифри, розділені точкою.
Після введення адреси натисніть кнопку «Підключити» і Ви побачите вікно з полями авторизації.

Для кожного створюваного сервера з метою безпеки система генерує свій унікальний пароль. Тут потрібно вести логін (за замовчуванням для всіх нових серверів це Administrator) і пароль, який також відображається біля Вашого сервера.
Зверніть увагу на те, що в деяких редакціях Windows якщо скопіювати і вставити пароль в це вікно авторизації, то нічого не станеться, ніби облікові дані невірні. У цьому випадку просто введіть пароль від сервера вручну.
Для зручної передачі даних з Вашого персонального комп'ютера на орендований сервер в даному клієнті Ви можете включити передачу по мережі даних з Ваших локальних дисків. В цьому випадку при відкритті папки «Мій комп'ютер» на сервері, крім диска самого сервера Ви також побачите диски комп'ютера, з якого підключаєтеся, і Ви зможете переносити файли просто звично копіюючи їх.

При першому підключенні Ви можете побачити інформації про недовірених сертифікаті безпеки. Це обумовлюється тим, що сервер шифрує дані, що передаються SSL-сертифікат, який був автоматично згенерований самим сервером. Це не говорить про проблеми безпеки, це просто повідомлення, що шифрування здійснюється з використанням сертифіката, який був виданий неавторизованих центром.

Тут Вам потрібно зазначити «Більше не показувати запит ...» і натиснути «Так».
Підключитися до сервера Ви також можете з комп'ютера, що працює під управлінням Mac OS (скачати клієнт для підключення) і з будь-якого сучасного мобільного пристрою на Android і iOS.

Реклама:

-

 

-

:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Реклама ::


:: Посилання ::

Ласкаво просимо на наш сайт informatuka.info. Тут ви зможете знайти повний курс лекцій з предмету інформатика, які допоможуть вам здобути кращі знання в області цієї галузі.

 


Copyright © Kivi-X, 2007-2021