Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій"

:: Навігація ::

Головна/Зміст
Заняття 1
Заняття 2
Заняття 3
Заняття 4
Заняття 5
Заняття 6
Заняття 7
Заняття 8
Заняття 9
Заняття 10
Заняття 11
Заняття 12 (1)
Заняття 12 (2)
Заняття 12 (3)
Заняття 13
Заняття 14
Контрольні запитання
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Оголошення ::

90866260

:: Статистика ::

Індекс якості сайту по Яндексу
 

 

 

Квитки доступні кожному. Москва-Санкт-Петербург | Informatuka.Info

Квитки на поїзд Москва - Санкт-Петербург / Санкт-Петербург - Москва

Для перегляду цін на билеты москва санкт петербург на поїзд "Гранд Експрес" на ті дати, які вас цікавлять - будь ласка, скористайтеся формою покупки квитка вище (виберіть напрямок руху і дату відправлення, потім натисніть кнопку "купити ").

Поїзд підвищеної комфортності «Гранд Експрес», який курсує між двома російськими столицями - Москвою і Санкт-Петербургом - міцно завоював довіру у пасажирів. Квитки на поїзд - чи не найперший питання, яке цікавить пасажира після знайомства з розкладом. Існує кілька зручних способів придбання квитків на «Гранд Експрес»:

1. Інтернет. Найсучасніший і популярний на сьогоднішній день спосіб купити залізничні квитки. Тут можливості широкі:

- Офіційний сайт поїзда «Гранд Експрес», на якому Ви перебуваєте. Тут і зараз можна придбати електронний квиток в режимі онлайн. Головна зручність полягає в тому, що на сайті детально описані всі стандарти вагонів, є багато актуальних фотографій, які сприяють правильному вибору формату майбутньої подорожі. А якщо якесь питання залишається невирішеним, можна зателефонувати. Досвідчені менеджери компетентно дадуть відповідь на будь-яке питання. Квитки на офіційному сайті - це ще й вигідно, так Ви працюєте безпосередньо з перевізником і його тарифами, минаючи посередників, їх збори. І зареєструвавшись тут, можна отримувати мінімальні ціни на квитки в Санкт-Петербург / Москву, всю інформацію з перших рук.

- Електронний квиток на сайті РЖД. Така можливість дозволяє придбати місце в вагоні потрібного класу в звичному "залізничному" інтерфейсі. Причому зовсім неважливо, де в цей момент перебуває майбутній пасажир «Гранд Експресу».

- На різних сайтах онлайн туристичних агентств (OTA), що займаються продажем авіа-, залізничних квитків. Таких як: УФС, Озон, Зв'язковий, Білетікс і ін. Будьте готові до високих цін! Ці сервіси стягують додаткові збори поверх тарифу перевізника за оформлення квитків через них. Виняток - сервіс Туту.ру, що має прямий договір з перевізником "Гранд Сервіс Експрес" і пропонує спеціальні умови для своїх клієнтів при купівлі квитків на поїзд "Гранд Експрес".

2. Каси вокзалу - Ленінградського в Москві, Московського в Санкт-Петербурзі або іншого Вам зручного. Варто зауважити, що цей спосіб сьогодні користується все меншим попитом, адже купити квитки можна і не виходячи з дому.

Квитки на поїзд - проміжний етап, що змушує передчувати задоволення від майбутньої поїздки. Важливим моментом є вартість квитків, оскільки багато продавців з метою залучення покупця і реклами своїх послуг показують неповну ціну. Найзручніше купити квитки без зборів на офіційному сайті компанії "Гранд Сервіс Експрес".


Реклама:

-

 

-

:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Реклама ::


:: Посилання ::

Ласкаво просимо на наш сайт informatuka.info. Тут ви зможете знайти повний курс лекцій з предмету інформатика, які допоможуть вам здобути кращі знання в області цієї галузі.

 


Copyright © Kivi-X, 2007-2021