Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій"

:: Навігація ::

Головна/Зміст
Заняття 1
Заняття 2
Заняття 3
Заняття 4
Заняття 5
Заняття 6
Заняття 7
Заняття 8
Заняття 9
Заняття 10
Заняття 11
Заняття 12 (1)
Заняття 12 (2)
Заняття 12 (3)
Заняття 13
Заняття 14
Контрольні запитання
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Оголошення ::

90866260

:: Статистика ::

Індекс якості сайту по Яндексу
 

 

 

Заглибні насоси ЕЦВ | Насос погружной | Informatuka.Info

Заглибні насоси ЕЦВ | Насос погружной

Насос ЕЦВ погружной Насоси ЕЦВ відносяться до глибинних агрегатів для перекачування холодної води з артезіанських свердловин. Використання цього типу пристроїв дозволить підтримувати функціонування систем водопостачання приватних будинків, дач котеджів.  експлуатаційні обмеження

   Агрегати ЕЦВ призначаються для експлуатації у водному середовищі, показник мінералізації якої не більше 1,5 г / л, а рівень кислотності дорівнює 6,5-9,5. У перекачується воді допускається присутність невеликій концентрації механічних домішок (до 0,01%), хлоридів (менш 350 мг / л), сірководню (до 1,5 мг / л) і сульфатів (менше 500 мг / л). Температура рідини не повинна перевищувати + 25oС.

Конструкційні особливості

   Купити насос погружной можна в одно- або багатоступневому виконанні з відцентровим робочим механізмом. Сходинки насоса можуть бути двох виконань: напівосьові або радіального. У пристрої реалізовано вертикальне положення вала і використовується лопатеве робоче колесо, що має закрите виконання і з одностороннім входом.

   Насос розрахований для експлуатації з підприєм, який становить 1 метр. Його наявність потрібно для ефективного змочування верхнього підшипника в процесі запуску і для підтримки бескавитационной роботи агрегату. В конструкції насоса передбачена наявність зворотного клапана, що реалізується в двох виконаннях: тарілчастому, кульковому. З його допомогою в трубопроводі утримується певний стовп води, що істотно спрощує повторний запуск агрегату і виключає ситуацію обертання робочого колеса у зворотний

Реклама:

-

 

-

:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Реклама ::


:: Посилання ::

Ласкаво просимо на наш сайт informatuka.info. Тут ви зможете знайти повний курс лекцій з предмету інформатика, які допоможуть вам здобути кращі знання в області цієї галузі.

 


Copyright © Kivi-X, 2007-2022