Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій"

:: Навігація ::

Головна/Зміст
Заняття 1
Заняття 2
Заняття 3
Заняття 4
Заняття 5
Заняття 6
Заняття 7
Заняття 8
Заняття 9
Заняття 10
Заняття 11
Заняття 12 (1)
Заняття 12 (2)
Заняття 12 (3)
Заняття 13
Заняття 14
Контрольні запитання
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Оголошення ::

вентилятор, вентилятор бытовой осевой вытяжной, вентиляторы осевые вытяжные производство 90866260

:: Статистика ::

Індекс якості сайту по Яндексу
 

 

 

Купити гель лак для нігтів | Informatuka.Info

Купити гель лак для нігтів

Бренд для манікюру Trendy Nails спільного виробництва Німеччини та Китаю. Марка виробляє широкий асортимент гель-лаків, гель-фарб, гель-паст, гель-желе, а також інших товарів для виконання красивого манікюру, педикюру і дизайну нігтів.

Якісна база и топ гель лак виготовлені на сучасному обладнанні під наглядом висококваліфікованих фахівців. Палітра цих гель-лаків дуже багата красивими відтінками і містить в собі 230 квітів, і фірма на цьому не зупиняється а продовжує удосконалювати свою палітру.

Купить лаки для ногтей, які включають 6 лінійок: Котяче око, Хром, Ефект светри, Класична палітра кольорів, а також покриття Котяче око Magic і хамелеони.

Наш магазин для Вашого комфорту "Арктика" офіційний сайт - http://atica.com.ua/ . Тут представлені 500 видів гель лаків вже в наявності з 11 до 18 кожен день! І ще величезна кількість товару за доступними цінами очікує саме Вас! Доставка всього 17 грн "Новою Поштою", замовлення від 1000 грн - доставка БЕЗКОШТОВНО! Програма лояльності до 25% знижки на продукцію Коді! Звертайтеся!

Реклама:

-

 

-

:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Реклама ::


:: Посилання ::

Ласкаво просимо на наш сайт informatuka.info. Тут ви зможете знайти повний курс лекцій з предмету інформатика, які допоможуть вам здобути кращі знання в області цієї галузі.

 


Copyright © Kivi-X, 2007-2022